У нашій клініці — нове поповнення команди!
З радістю повідомляємо, що до нашої команди приєдналася лікарка-стоматолог терапевт — Олександра Балога
Пані Олександра має досвід роботи у сфері терапевтичної стоматології та спеціалізується на:
- лікуванні карієсу та його ускладнень;
- естетичній реставрації зубів;
- профілактиці захворювань ротової порожнини.
Пацієнти відзначають її уважність, делікатність та індивідуальний підхід.
Ми впевнені, що Олександра стане чудовим доповненням нашої професійної команди й допоможе ще більше пацієнтів отримати якісне та комфортне лікування.